Regulamin

1. Zasady Ogólne

Jako, że brakuje nam rywalizacji we własnym gronie postanowiliśmy rozszerzyć typera na nowych ludzi. Czym więcej ludzi tym lepsza rywalizacja. To wszystko zabawa a nagrody to dodatek. Sprawdźmy się w rywalizacji i typujmy. Zajmuje to parę sekund a można się sprawdzić z każdym z internetu.

– Zielone gwiazdki oznaczają starych użytkowników którzy typują od lat.
– Jacek Gnój ma złotą gwiazdkę ponieważ mocno pomaga w rozwoju tej strony (jego opinie są bardzo ważne).
– Po miesiącu typowania każdy użytkownik otrzyma białą gwiazdkę.
– Konta które nie dodały żadnego typu przez miesiąc będą kasowane.

2. Rejestracja

– Aktualnie do rejestracji wystarczy login i hasło.
– Wpisanie adresu E-mail pomoże w ewentualnym odzyskaniu hasła czy logowaniu się za pomocą E-Maila.
– Jeśli nie chcesz podawać adresu E-mail to wpisz byle co xyz@domena.pl i nie zaznaczaj żeby wysłało maila z danymi.

3. Typowanie

– Mecze dodawane są 72h/3dni naprzód i te spotkania są zweryfikowane do typowania i nie ulegną żadnej zmianie(dodanie meczu czy usunięcie).
– Zdarza się, że spotkań może być o wiele więcej(kilka dni/tygodni naprzód) niż zapisane w punkcie powyższym, dlatego zalecamy typować mecze na maksymalnie następne 72h/3dni, ponieważ może się zmienić ilość spotkań. Niektóre zostaną usunięte a niektóre dodane.
– Liczy się regulaminowy czas gry jak w bukach. Nie liczy się dogrywka czy karne.
– Jeśli mecz zostanie przerwany czy będzie walkower czy coś to kasujemy go z punktacji. Przykładowo Legia – Celtic.
– Użytkownik może w każdej chwili dodać/edytować/usunąć swój wynik jeśli do danego meczu/spotkania pozostanie więcej niż 60 sekund.
– Mecz/Spotkanie zostanie automatycznie usunięte z listy użytkownika w chwili gdy do danego zdarzenia pozostanie maksymalnie 60 sekund.
– Każdy wynik spotkania, można edytować/usunąć jeśli nadal jest na liście użytkownika(czyli do 60 sekund od rozpoczęcia danego meczu).
– Mecze/Spotkania typujemy wpisując wynik/wyniki w formularz a następnie klikamy przycisk zapisz na dole listy, po zapisaniu sprawdzamy czy dane/wyniki są w formularzu(dla własnej pewności).
– Tak samo można wyniki edytować, czyli jak wpiszemy w formularz jakiś wynik i zapiszemy to żeby edytować wystarczy zmienić tylko aktualnie wpisany przez nas wynik i zapisać.

3. Punktacja

Punktacja przyznawana jest według następujących reguł: Dobrze trafiony dokładny wynik to 3 punkty. Przykładowo gra Barcelona – Real i mecz zakończył się wynikiem 3:3, a użytkownik wpisał dokładnie 3:3, wtedy przyznawane są mu 3 punkty.

Za dobrze trafiony typ użytkownik dostaje 1 punkt. Przykładowo gra Barcelona – Real i mecz zakończył się wynikiem 3:3 a użytkownik wpisał 1:1, 2:2 czy inny remisowy wynik, wtedy przyznawany jest mu 1 punkt. To samo się tyczy wyników typu Barcelona – Real 2:1 a użytkownik wpisał 1:0 lub odwrotnie. Tak zwane 1X2. Czyli nie trzeba podać dokładnego wyniku a jedynie dokładny typ.

Punkty
Dokładny wynik 3
Dokładny typ (1X2) 1

5.Nagrody

1. Miejsce – 50zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 15 days + 350 xats.
2. Miejsce – 30zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 10 days + 250 xats.
3. Miejsce – 20zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 5 days + 150 xats.

REGULAMIN LUTY:
Nagrody wypłacane są piątego każdego miesiąca.
O Miejscu w tabeli najpierw decyduje ilość zdobytych punktów.
W przypadku równej ilości punktów o miejscu w tabeli decyduje największa ilość trafionych spotkań za 3 punkty.
W przypadku równej punktacji i równej ilości trafionych spotkań za 3 punkty o miejscu w tabeli decyduje alfabet(niedługo zostanie to zmienione).

REGULAMIN MARZEC:
1. O Miejscu w tabeli najpierw decyduje ilość zdobytych punktów.
1A. W przypadku równej ilości punktów o miejscu w tabeli decyduje największa ilość trafionych spotkań za 3 punkty.
1B. W przypadku równej punktacji i równej ilości trafionych spotkań za 3 punkty o miejscu w tabeli decyduje ilość zdobytych punktów z trzech ostatnich miesięcy – Od Marca
1C. W przypadku równej punktacji, równej ilości trafionych spotkań za 3 punkty i równej liczbie punktów z ostatnich trzech miesięcy nagroda zostanie podzielona na daną liczbę użytkowników. – Od Marca

2. Nieodebrana nagroda przepadnie maksymalnie po jednym miesiącu.
2A. Nagrodę można przekazać na wybraną fundację typu: Wybierz Fundacje i Dziecko