Twoje typy

Statystyki

Statystyki

Poniżej wszystkie typy użytkownika skala.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

Piłka Nożna
Sie 01, 2018
19:00 Midtjylland
(0)
-
(0)
Astana FC
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Qarabag Qarabag
(3)
-
(0)
Kukesi
0
zobacz typy innych użytkowników
19:15 Malmo FF Malmo FF
(1)
-
(1)
CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
0
zobacz typy innych użytkowników
19:30 Suduva Suduva
(0)
-
(2)
Crvena Zvezda Crvena Zvezda
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 MOL Vidi
(1)
-
(0)
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Basel FC Basel FC
(0)
-
(3)
PAOK Saloniki PAOK Saloniki
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Sturm Graz Sturm Graz
(1)
-
(3)
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Rosenborg Rosenborg
(0)
-
(0)
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 02, 2018
17:30 Trencin
(4)
-
(1)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Slavia Sofia
(2)
-
(3)
Hajduk Split Hajduk Split
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Sparta Praga Sparta Praga
(2)
-
(1)
Sp. Subotica
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
(3)
-
(1)
FC Vitorul FC Vitorul
0
zobacz typy innych użytkowników
20:15 FK Sarajevo
(0)
-
(8)
Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Lech Poznań Lech Poznań
(1)
-
(1)
Shakhtyor Soligorsk
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
(2)
-
(1)
K. Almaty
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Rio Ave Rio Ave
(4)
-
(4)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 03, 2018
18:00 Wisła Płock Wisła Płock
(1)
-
(2)
Korona Kielce Korona Kielce
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
(1)
-
(1)
Rubin Kazan Rubin Kazan
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Sochaux Sochaux
(0)
-
(1)
Valenciennes Valenciennes
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Zagłębie Sosnowiec
(3)
-
(0)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 GKS Katowice GKS Katowice
(1)
-
(1)
Tychy Tychy
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Hamburger SV Hamburger SV
(0)
-
(3)
Holstein Kiel Holstein Kiel
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 04, 2018
16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
(3)
-
(1)
Livingston
0
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Warta Poznań Warta Poznań
(1)
-
(0)
Stal Mielec Stal Mielec
0
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Bruk-Bet Termalica Nieciecza
(1)
-
(1)
ŁKS Łódź
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Piast Gliwice Piast Gliwice
(2)
-
(1)
Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa
(0)
-
(0)
Spartak Moskwa Spartak Moskwa
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
(0)
-
(0)
Feyenoord Feyenoord
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Basel FC Basel FC
(4)
-
(2)
Grasshoppers
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Inter Mediolan Inter Mediolan
(1)
-
(0)
Olympique Lyon Olympique Lyon
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Legia Warszawa Legia Warszawa
(0)
-
(0)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
0
zobacz typy innych użytkowników
22:45 Porto FC Porto FC
(3)
-
(1)
Desportivo Aves Desportivo Aves
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 05, 2018
14:00 Aberdeen FC Aberdeen FC
(1)
-
(1)
Rangers FC Rangers FC
0
zobacz typy innych użytkowników
14:30 Anderlecht Anderlecht
(5)
-
(2)
Oostende Oostende
0
zobacz typy innych użytkowników
15:30 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
(0)
-
(1)
Lech Poznań Lech Poznań
0
zobacz typy innych użytkowników
16:00 Young Boys Young Boys
(4)
-
(0)
Zurich Zurich
0
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Garbarnia Garbarnia
(0)
-
(3)
Drutex-Bytovia
0
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Leeds Leeds
(3)
-
(1)
Stoke City Stoke City
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
(1)
-
(0)
Wisła Kraków Wisła Kraków
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Miedź Legnica Miedź Legnica
(1)
-
(3)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Sparta Praga Sparta Praga
(1)
-
(0)
Slovacko Slovacko
0
zobacz typy innych użytkowników
19:45 Galatasaray SK Galatasaray SK
(1)
-
(1)
Akhisar Akhisar
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 06, 2018
18:00 Cracovia Cracovia
(0)
-
(0)
Arka Gdynia Arka Gdynia
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Brann Brann
(4)
-
(1)
Start Start
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 SG Dynamo Dresden
(1)
-
(0)
MSV Duisburg MSV Duisburg
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Chateauroux
(1)
-
(2)
Lorient Lorient
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Guimaraes
(0)
-
(2)
Tondela Tondela
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 07, 2018
16:00 Astana FC
(0)
-
(2)
Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Pyunik Yerevan
(0)
-
(0)
M. Tel Aviv
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Qarabag Qarabag
(0)
-
(1)
BATE Borysów
0
zobacz typy innych użytkowników
19:15 Malmo FF Malmo FF
(1)
-
(1)
MOL Vidi
0
zobacz typy innych użytkowników
19:30 Slavia Praga Slavia Praga
(1)
-
(1)
Dynamo Kijów Dynamo Kijów
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Standard Liege Standard Liege
(2)
-
(2)
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
(1)
-
(1)
Trnava
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Benfica Benfica
(1)
-
(0)
Fenerbahce Fenerbahce
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 08, 2018
02:00 Real Madryt Real Madryt
(2)
-
(1)
AS Roma AS Roma
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 PAOK Saloniki PAOK Saloniki
(3)
-
(2)
Spartak Moskwa Spartak Moskwa
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Salzburg Salzburg
(3)
-
(0)
Shkendija
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
(1)
-
(1)
AEK Ateny AEK Ateny
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 09, 2018
18:00 Alashkert Alashkert
(0)
-
(2)
CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Trencin
(4)
-
(0)
Feyenoord Feyenoord
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Mariupol
(1)
-
(3)
Bordeaux Bordeaux
0
zobacz typy innych użytkowników
19:20 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
(0)
-
(1)
Gent Gent
0
zobacz typy innych użytkowników
19:45 CSKA Sofia
(1)
-
(2)
Kopenhaga FC Kopenhaga FC
0
zobacz typy innych użytkowników
19:45 Nordsjaelland Nordsjaelland
(1)
-
(2)
Partizan Belgrad
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Genk Genk
(2)
-
(0)
Lech Poznań Lech Poznań
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Sp. Subotica
(0)
-
(2)
Brondby Brondby
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Rangers FC Rangers FC
(3)
-
(1)
Nk Maribor
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Legia Warszawa Legia Warszawa
(1)
-
(2)
Dudelange
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 10, 2018
16:30 Ural Ural
(1)
-
(1)
Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
(2)
-
(0)
Miedź Legnica Miedź Legnica
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Wisła Kraków Wisła Kraków
(1)
-
(1)
Wisła Płock Wisła Płock
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Club Brugge Club Brugge
(3)
-
(0)
Kortrijk Kortrijk
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Olympique Marsylia Olympique Marsylia
(4)
-
(0)
Toulouse Toulouse
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Manchester United Manchester United
(2)
-
(1)
Leicester Leicester
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 11, 2018
13:30 Heart of Midlothian FC Heart of Midlothian FC
(1)
-
(0)
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
0
zobacz typy innych użytkowników
16:00 Huddersfield Huddersfield
(0)
-
(3)
Chelsea FC Chelsea FC
0
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Nantes FC Nantes FC
(1)
-
(3)
Monaco Monaco
0
zobacz typy innych użytkowników
17:00 ŁKS Łódź
(1)
-
(0)
Stomil Olsztyn
0
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Salzburg Salzburg
(2)
-
(0)
Austria Wiedeń Austria Wiedeń
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
(1)
-
(1)
Cracovia Cracovia
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Wolverhampton Wolverhampton
(2)
-
(2)
Everton Everton
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Puszcza Niepołomice
(0)
-
(1)
Warta Poznań Warta Poznań
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Arka Gdynia Arka Gdynia
(1)
-
(1)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
0
zobacz typy innych użytkowników
22:00 Porto FC Porto FC
(5)
-
(0)
Chaves GD Chaves GD
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 12, 2018
14:30 Southampton Southampton
(0)
-
(0)
Burnley Burnley
0
zobacz typy innych użytkowników
14:30 Liverpool Liverpool
(4)
-
(0)
West Ham United West Ham United
0
zobacz typy innych użytkowników
15:00 Olympique Lyon Olympique Lyon
(2)
-
(0)
Amiens Amiens
0
zobacz typy innych użytkowników
15:30 Piast Gliwice Piast Gliwice
(1)
-
(3)
Legia Warszawa Legia Warszawa
0
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Arsenal Arsenal
(0)
-
(2)
Manchester City Manchester City
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Lech Poznań Lech Poznań
(4)
-
(0)
Zagłębie Sosnowiec
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin
(0)
-
(2)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Charleroi Charleroi
(1)
-
(2)
Anderlecht Anderlecht
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
(3)
-
(0)
Caen Caen
0
zobacz typy innych użytkowników
22:00 Barcelona Barcelona
(2)
-
(1)
Sevilla Sevilla
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 13, 2018
18:00 Korona Kielce Korona Kielce
(2)
-
(1)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
(0)
-
(1)
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Dinamo Bukareszt
(1)
-
(0)
FC Vitorul FC Vitorul
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Koln FC Koln FC
(1)
-
(1)
Union Berlin
0
zobacz typy innych użytkowników
21:15 Portimonense SC Portimonense SC
(0)
-
(2)
Boavista Porto Boavista Porto
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 14, 2018
18:30 Dynamo Kijów Dynamo Kijów
(2)
-
(0)
Slavia Praga Slavia Praga
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 BATE Borysów
(1)
-
(1)
Qarabag Qarabag
0
zobacz typy innych użytkowników
19:30 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
(0)
-
(0)
PAOK Saloniki PAOK Saloniki
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 AEK Ateny AEK Ateny - Celtic Glasgow Celtic Glasgow
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb - Astana FC
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Fenerbahce Fenerbahce - Benfica Benfica
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 MOL Vidi - Malmo FF Malmo FF
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Trnava - Crvena Zvezda Crvena Zvezda
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 15, 2018
18:00 Hamburger SV Hamburger SV - Bayern Monachium Bayern Monachium
18:15 Barcelona Barcelona - Boca Juniors
21:00 Real Madryt Real Madryt - Atletico Madryt Atletico Madryt
Sie 16, 2018
19:00 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj - Alashkert Alashkert
19:00 APOEL APOEL - H. Beer Sheva
20:00 Dudelange - Legia Warszawa Legia Warszawa
20:00 Brondby Brondby - Sp. Subotica
20:15 Lech Poznań Lech Poznań - Genk Genk
20:30 Gent Gent - Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
20:30 Partizan Belgrad - Nordsjaelland Nordsjaelland
20:30 Rapid Wiedeń Rapid Wiedeń - Slovan Bratysława
20:45 Bordeaux Bordeaux - Mariupol
20:45 Rosenborg Rosenborg - Cork City Cork City
Sie 17, 2018
18:00 Cracovia Cracovia - Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin
20:15 Girona Girona - Valladolid Valladolid
20:30 Miedź Legnica Miedź Legnica - Korona Kielce Korona Kielce
20:45 Birmingham - Swansea Swansea
20:45 Reims - Olympique Lyon Olympique Lyon
20:45 Trabzonspor Trabzonspor - Sivasspor Sivasspor
Sie 18, 2018
16:00 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur - Fulham Fulham
17:00 Guingamp Guingamp - Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
18:00 Chievo Verona Chievo Verona - Juventus Turyn Juventus Turyn
18:00 Wisła Płock Wisła Płock - Arka Gdynia Arka Gdynia
18:30 Chelsea FC Chelsea FC - Arsenal Arsenal
20:00 Monaco Monaco - Lille Lille
20:00 Boavista Porto Boavista Porto - Benfica Benfica
20:30 Lazio Rzym Lazio Rzym - Napoli Napoli
20:30 Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
22:15 Barcelona Barcelona - Alaves Alaves