Twoje typy

Statystyki

Statystyki

Poniżej wszystkie typy użytkownika Perek89.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

Piłka Nożna
Sie 01, 2018
19:00 Midtjylland 1
(0)
- 0
(0)
Astana FC
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Qarabag Qarabag 2
(3)
- 0
(0)
Kukesi
1
zobacz typy innych użytkowników
19:15 Malmo FF Malmo FF 1
(1)
- 1
(1)
CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
3
zobacz typy innych użytkowników
19:30 Suduva Suduva 0
(0)
- 1
(2)
Crvena Zvezda Crvena Zvezda
1
zobacz typy innych użytkowników
20:00 MOL Vidi 0
(1)
- 2
(0)
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Basel FC Basel FC 2
(0)
- 0
(3)
PAOK Saloniki PAOK Saloniki
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Sturm Graz Sturm Graz 1
(1)
- 2
(3)
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Rosenborg Rosenborg 1
(0)
- 1
(0)
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 02, 2018
17:30 Trencin 2
(4)
- 1
(1)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
1
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Slavia Sofia 1
(2)
- 1
(3)
Hajduk Split Hajduk Split
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Sparta Praga Sparta Praga 3
(2)
- 0
(1)
Sp. Subotica
1
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem 3
(3)
- 0
(1)
FC Vitorul FC Vitorul
1
zobacz typy innych użytkowników
20:15 FK Sarajevo 0
(0)
- 2
(8)
Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Lech Poznań Lech Poznań 2
(1)
- 0
(1)
Shakhtyor Soligorsk
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2
(2)
- 0
(1)
K. Almaty
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Rio Ave Rio Ave 2
(4)
- 0
(4)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 03, 2018
18:00 Wisła Płock Wisła Płock 1
(1)
- 1
(2)
Korona Kielce Korona Kielce
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 2
(1)
- 1
(1)
Rubin Kazan Rubin Kazan
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Sochaux Sochaux 2
(0)
- 1
(1)
Valenciennes Valenciennes
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Zagłębie Sosnowiec 1
(3)
- 0
(0)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
1
zobacz typy innych użytkowników
20:30 GKS Katowice GKS Katowice 2
(1)
- 2
(1)
Tychy Tychy
1
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Hamburger SV Hamburger SV 3
(0)
- 1
(3)
Holstein Kiel Holstein Kiel
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 04, 2018
16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 4
(3)
- 0
(1)
Livingston
1
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Warta Poznań Warta Poznań 1
(1)
- 2
(0)
Stal Mielec Stal Mielec
0
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2
(1)
- 0
(1)
ŁKS Łódź
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Piast Gliwice Piast Gliwice 2
(2)
- 1
(1)
Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin
3
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa 1
(0)
- 1
(0)
Spartak Moskwa Spartak Moskwa
1
zobacz typy innych użytkowników
18:00 PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2
(0)
- 2
(0)
Feyenoord Feyenoord
1
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Basel FC Basel FC 2
(4)
- 0
(2)
Grasshoppers
1
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Inter Mediolan Inter Mediolan 2
(1)
- 1
(0)
Olympique Lyon Olympique Lyon
1
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Legia Warszawa Legia Warszawa 2
(0)
- 0
(0)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
0
zobacz typy innych użytkowników
22:45 Porto FC Porto FC 3
(3)
- 0
(1)
Desportivo Aves Desportivo Aves
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 05, 2018
14:00 Aberdeen FC Aberdeen FC 0
(1)
- 2
(1)
Rangers FC Rangers FC
0
zobacz typy innych użytkowników
14:30 Anderlecht Anderlecht 3
(5)
- 0
(2)
Oostende Oostende
1
zobacz typy innych użytkowników
15:30 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 1
(0)
- 2
(1)
Lech Poznań Lech Poznań
1
zobacz typy innych użytkowników
16:00 Young Boys Young Boys 2
(4)
- 1
(0)
Zurich Zurich
1
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Garbarnia Garbarnia 1
(0)
- 1
(3)
Drutex-Bytovia
0
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Leeds Leeds 0
(3)
- 1
(1)
Stoke City Stoke City
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 3
(1)
- 1
(0)
Wisła Kraków Wisła Kraków
1
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Miedź Legnica Miedź Legnica 1
(1)
- 1
(3)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Sparta Praga Sparta Praga 2
(1)
- 0
(0)
Slovacko Slovacko
1
zobacz typy innych użytkowników
19:45 Galatasaray SK Galatasaray SK 3
(1)
- 1
(1)
Akhisar Akhisar
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 06, 2018
18:00 Cracovia Cracovia 2
(0)
- 1
(0)
Arka Gdynia Arka Gdynia
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Brann Brann 1
(4)
- 1
(1)
Start Start
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 SG Dynamo Dresden 1
(1)
- 1
(0)
MSV Duisburg MSV Duisburg
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Chateauroux 1
(1)
- 2
(2)
Lorient Lorient
3
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Guimaraes 2
(0)
- 0
(2)
Tondela Tondela
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 07, 2018
16:00 Astana FC 1
(0)
- 1
(2)
Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Pyunik Yerevan 0
(0)
- 1
(0)
M. Tel Aviv
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Qarabag Qarabag 1
(0)
- 1
(1)
BATE Borysów
0
zobacz typy innych użytkowników
19:15 Malmo FF Malmo FF 2
(1)
- 0
(1)
MOL Vidi
0
zobacz typy innych użytkowników
19:30 Slavia Praga Slavia Praga 1
(1)
- 1
(1)
Dynamo Kijów Dynamo Kijów
3
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Standard Liege Standard Liege 1
(2)
- 2
(2)
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 3
(1)
- 0
(1)
Trnava
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Benfica Benfica 2
(1)
- 1
(0)
Fenerbahce Fenerbahce
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 08, 2018
02:00 Real Madryt Real Madryt 3
(2)
- 1
(1)
AS Roma AS Roma
1
zobacz typy innych użytkowników
19:00 PAOK Saloniki PAOK Saloniki 1
(3)
- 1
(2)
Spartak Moskwa Spartak Moskwa
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Salzburg Salzburg 3
(3)
- 0
(0)
Shkendija
3
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2
(1)
- 1
(1)
AEK Ateny AEK Ateny
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 09, 2018
18:00 Alashkert Alashkert 1
(0)
- 1
(2)
CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Trencin 0
(4)
- 2
(0)
Feyenoord Feyenoord
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Mariupol 0
(1)
- 1
(3)
Bordeaux Bordeaux
1
zobacz typy innych użytkowników
19:20 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 1
(0)
- 2
(1)
Gent Gent
1
zobacz typy innych użytkowników
19:45 CSKA Sofia 1
(1)
- 2
(2)
Kopenhaga FC Kopenhaga FC
3
zobacz typy innych użytkowników
19:45 Nordsjaelland Nordsjaelland 0
(1)
- 1
(2)
Partizan Belgrad
1
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Genk Genk 2
(2)
- 0
(0)
Lech Poznań Lech Poznań
3
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Sp. Subotica 1
(0)
- 1
(2)
Brondby Brondby
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Rangers FC Rangers FC 2
(3)
- 1
(1)
Nk Maribor
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Legia Warszawa Legia Warszawa 4
(1)
- 0
(2)
Dudelange
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 10, 2018
16:30 Ural Ural 0
(1)
- 1
(1)
Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 2
(2)
- 0
(0)
Miedź Legnica Miedź Legnica
3
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Wisła Kraków Wisła Kraków 2
(1)
- 1
(1)
Wisła Płock Wisła Płock
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Club Brugge Club Brugge 3
(3)
- 1
(0)
Kortrijk Kortrijk
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Olympique Marsylia Olympique Marsylia 2
(4)
- 0
(0)
Toulouse Toulouse
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Manchester United Manchester United 2
(2)
- 0
(1)
Leicester Leicester
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 11, 2018
13:30 Heart of Midlothian FC Heart of Midlothian FC 1
(1)
- 2
(0)
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
0
zobacz typy innych użytkowników
16:00 Huddersfield Huddersfield 0
(0)
- 2
(3)
Chelsea FC Chelsea FC
1
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Nantes FC Nantes FC 0
(1)
- 2
(3)
Monaco Monaco
1
zobacz typy innych użytkowników
17:00 ŁKS Łódź 2
(1)
- 1
(0)
Stomil Olsztyn
1
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Salzburg Salzburg 1
(2)
- 1
(0)
Austria Wiedeń Austria Wiedeń
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 2
(1)
- 1
(1)
Cracovia Cracovia
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Wolverhampton Wolverhampton 0
(2)
- 1
(2)
Everton Everton
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Puszcza Niepołomice 1
(0)
- 1
(1)
Warta Poznań Warta Poznań
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Arka Gdynia Arka Gdynia 1
(1)
- 0
(1)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
0
zobacz typy innych użytkowników
22:00 Porto FC Porto FC 3
(5)
- 0
(0)
Chaves GD Chaves GD
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 12, 2018
14:30 Southampton Southampton 2
(0)
- 0
(0)
Burnley Burnley
0
zobacz typy innych użytkowników
14:30 Liverpool Liverpool 3
(4)
- 1
(0)
West Ham United West Ham United
1
zobacz typy innych użytkowników
15:00 Olympique Lyon Olympique Lyon 2
(2)
- 0
(0)
Amiens Amiens
3
zobacz typy innych użytkowników
15:30 Piast Gliwice Piast Gliwice 1
(1)
- 2
(3)
Legia Warszawa Legia Warszawa
1
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Arsenal Arsenal 0
(0)
- 2
(2)
Manchester City Manchester City
3
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Lech Poznań Lech Poznań 2
(4)
- 0
(0)
Zagłębie Sosnowiec
1
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin 1
(0)
- 1
(2)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Charleroi Charleroi 1
(1)
- 2
(2)
Anderlecht Anderlecht
3
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 3
(3)
- 0
(0)
Caen Caen
3
zobacz typy innych użytkowników
22:00 Barcelona Barcelona 2
(2)
- 0
(1)
Sevilla Sevilla
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 13, 2018
18:00 Korona Kielce Korona Kielce 2
(2)
- 1
(1)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
3
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 1
(0)
- 2
(1)
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
1
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Dinamo Bukareszt 2
(1)
- 0
(0)
FC Vitorul FC Vitorul
1
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Koln FC Koln FC 2
(1)
- 0
(1)
Union Berlin
0
zobacz typy innych użytkowników
21:15 Portimonense SC Portimonense SC 1
(0)
- 1
(2)
Boavista Porto Boavista Porto
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 14, 2018
18:30 Dynamo Kijów Dynamo Kijów 2
(2)
- 0
(0)
Slavia Praga Slavia Praga
3
zobacz typy innych użytkowników
19:00 BATE Borysów 2
(1)
- 0
(1)
Qarabag Qarabag
0
zobacz typy innych użytkowników
19:30 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 2
(0)
- 1
(0)
PAOK Saloniki PAOK Saloniki
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 AEK Ateny AEK Ateny 1 - 0 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb 2 - 0 Astana FC
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Fenerbahce Fenerbahce 1 - 1 Benfica Benfica
zobacz typy innych użytkowników
20:00 MOL Vidi 0 - 1 Malmo FF Malmo FF
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Trnava 0 - 2 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
zobacz typy innych użytkowników
Sie 15, 2018
18:00 Hamburger SV Hamburger SV - Bayern Monachium Bayern Monachium
18:15 Barcelona Barcelona - Boca Juniors
21:00 Real Madryt Real Madryt - Atletico Madryt Atletico Madryt
Sie 16, 2018
19:00 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj - Alashkert Alashkert
19:00 APOEL APOEL - H. Beer Sheva
20:00 Dudelange - Legia Warszawa Legia Warszawa
20:00 Brondby Brondby - Sp. Subotica
20:15 Lech Poznań Lech Poznań - Genk Genk
20:30 Gent Gent - Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
20:30 Partizan Belgrad - Nordsjaelland Nordsjaelland
20:30 Rapid Wiedeń Rapid Wiedeń - Slovan Bratysława
20:45 Bordeaux Bordeaux - Mariupol
20:45 Rosenborg Rosenborg - Cork City Cork City
Sie 17, 2018
18:00 Cracovia Cracovia - Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin
20:15 Girona Girona - Valladolid Valladolid
20:30 Miedź Legnica Miedź Legnica - Korona Kielce Korona Kielce
20:45 Birmingham - Swansea Swansea
20:45 Reims - Olympique Lyon Olympique Lyon
20:45 Trabzonspor Trabzonspor - Sivasspor Sivasspor
Sie 18, 2018
16:00 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur - Fulham Fulham
17:00 Guingamp Guingamp - Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
18:00 Chievo Verona Chievo Verona - Juventus Turyn Juventus Turyn
18:00 Wisła Płock Wisła Płock - Arka Gdynia Arka Gdynia
18:30 Chelsea FC Chelsea FC - Arsenal Arsenal
20:00 Monaco Monaco - Lille Lille
20:00 Boavista Porto Boavista Porto - Benfica Benfica
20:30 Lazio Rzym Lazio Rzym - Napoli Napoli
20:30 Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
22:15 Barcelona Barcelona - Alaves Alaves