Twoje typy

Statystyki

Statystyki

Poniżej wszystkie typy użytkownika adamkl.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

Piłka Nożna
Gru 01, 2019
15:00 Parma Parma 2
(0)
- 1
(1)
AC Milan AC Milan
0
zobacz typy innych użytkowników
15:00 Wolverhampton Wolverhampton 1
(1)
- 1
(1)
Sheffield Utd Sheffield Utd
3
zobacz typy innych użytkowników
15:30 Borussia Moenchengladbach Borussia Moenchengladbach 2
(4)
- 1
(2)
Freiburg Freiburg
1
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Wisła Kraków Wisła Kraków 1
(0)
- 2
(1)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
1
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Manchester United Manchester United 3
(2)
- 1
(2)
Aston Villa Aston Villa
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus 2
(1)
- 1
(1)
PAOK Saloniki PAOK Saloniki
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Palmeiras Palmeiras 1
(1)
- 2
(3)
Flamengo Flamengo
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Verona Verona 1
(1)
- 2
(3)
AS Roma AS Roma
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Atletico Madryt Atletico Madryt 1
(0)
- 1
(1)
Barcelona Barcelona
0
zobacz typy innych użytkowników
Gru 02, 2019
17:30 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 3
(0)
- 0
(1)
Arsienał Tuła Arsienał Tuła
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Besiktas Besiktas 2
(4)
- 0
(1)
Kayserispor Kayserispor
1
zobacz typy innych użytkowników
19:45 Braga Braga 2
(2)
- 1
(0)
Rio Ave Rio Ave
1
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Mainz 05 Mainz 05
(2)
-
(1)
Eintrach Frankfurt Eintrach Frankfurt
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Cagliari Cagliari
(4)
-
(3)
Sampdoria Sampdoria
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Preston Preston
(0)
-
(1)
West Bromwich West Bromwich
0
zobacz typy innych użytkowników
Gru 03, 2019
19:00 Angers Angers 1
(0)
- 1
(2)
Olympique Marsylia Olympique Marsylia
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Crystal Palace Crystal Palace 1
(1)
- 1
(0)
Bournemouth Bournemouth
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Górnik Łęczna Górnik Łęczna 1
(0)
- 2
(2)
Legia Warszawa Legia Warszawa
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Fiorentina Fiorentina 1
(2)
- 0
(0)
Cittadella Cittadella
1
zobacz typy innych użytkowników
21:05 Olympique Lyon Olympique Lyon 2
(0)
- 1
(1)
Lille Lille
0
zobacz typy innych użytkowników
21:15 Burnley Burnley 1
(1)
- 2
(4)
Manchester City Manchester City
1
zobacz typy innych użytkowników
Gru 04, 2019
17:45 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 1
(3)
- 1
(2)
Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Manchester United Manchester United 1
(2)
- 2
(1)
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Chelsea Chelsea 2
(2)
- 1
(1)
Aston Villa Aston Villa
3
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Aberdeen FC Aberdeen FC 1
(2)
- 1
(2)
Rangers Rangers
1
zobacz typy innych użytkowników
21:05 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 2
(2)
- 0
(0)
Nantes FC Nantes FC
3
zobacz typy innych użytkowników
21:15 Liverpool Liverpool 2
(5)
- 1
(2)
Everton Everton
1
zobacz typy innych użytkowników
Gru 05, 2019
20:30 Sheffield Utd Sheffield Utd 1
(0)
- 2
(2)
Newcastle Newcastle
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Cracovia Cracovia 2
(0)
- 0
(0)
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Cagliari Cagliari 2
(2)
- 1
(1)
Sampdoria Sampdoria
3
zobacz typy innych użytkowników
21:15 Arsenal Arsenal 2
(1)
- 1
(2)
Brighton Brighton
0
zobacz typy innych użytkowników
23:15 Palmeiras Palmeiras 2
(5)
- 1
(1)
Goias Goias
1
zobacz typy innych użytkowników
23:15 Gremio Gremio 1
(2)
- 0
(0)
Cruzeiro Cruzeiro
1
zobacz typy innych użytkowników
Gru 06, 2019
18:00 Korona Kielce Korona Kielce 1
(0)
- 0
(1)
Arka Gdynia Arka Gdynia
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 2
(4)
- 1
(2)
Wisła Kraków Wisła Kraków
1
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Eintrach Frankfurt Eintrach Frankfurt 1
(2)
- 1
(2)
Hertha Berlin Hertha Berlin
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Inter Mediolan Inter Mediolan 2
(0)
- 1
(0)
AS Roma AS Roma
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Nimes Nimes 1
(0)
- 2
(4)
Olympique Lyon Olympique Lyon
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Villareal Villareal 1
(0)
- 1
(0)
Atletico Madryt Atletico Madryt
1
zobacz typy innych użytkowników
Gru 07, 2019
13:00 Real Madryt Real Madryt 2
(2)
- 0
(0)
Espanyol Espanyol
3
zobacz typy innych użytkowników
15:00 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 2
(0)
- 1
(1)
Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin
0
zobacz typy innych użytkowników
15:30 Borussia Moenchengladbach Borussia Moenchengladbach 1
(2)
- 2
(1)
Bayern Monachium Bayern Monachium
0
zobacz typy innych użytkowników
16:00 Bournemouth Bournemouth 1
(0)
- 2
(3)
Liverpool Liverpool
1
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Udinese Udinese 1
(1)
- 1
(1)
Napoli Napoli
3
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Manchester City Manchester City 2
(1)
- 1
(2)
Manchester United Manchester United
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 1
(2)
- 2
(1)
Schalke 04 Schalke 04
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 2
(2)
- 1
(0)
Wisła Płock Wisła Płock
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Lazio Rzym Lazio Rzym 1
(3)
- 2
(1)
Juventus Turyn Juventus Turyn
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Barcelona Barcelona 3 - 0 Mallorca Mallorca
zobacz typy innych użytkowników
Gru 08, 2019
14:00 Betis Sevilla Betis Sevilla - Ath. Bilbao Ath. Bilbao
15:00 Aston Villa Aston Villa - Leicester Leicester
15:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Piast Gliwice Piast Gliwice
15:30 Union Berlin Union Berlin - FC Koeln FC Koeln
16:00 Rangers Rangers - Celtic Glasgow Celtic Glasgow
17:30 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Legia Warszawa Legia Warszawa
20:00 Santos Santos - Flamengo Flamengo
20:45 Bologna Bologna - AC Milan AC Milan
21:00 Olympique Marsylia Olympique Marsylia - Bordeaux Bordeaux
21:00 Osasuna Osasuna - Sevilla Sevilla
Gru 09, 2019
01:45 River Plate River Plate - San Lorenzo San Lorenzo
18:00 Kayserispor Kayserispor - Rizespor Rizespor
20:30 Stuttgart Stuttgart - Nurnberg Nurnberg
21:00 West Ham United West Ham United - Arsenal Arsenal
Gru 10, 2019
18:55 Napoli Napoli - Genk Genk
18:55 Salzburg Salzburg - Liverpool Liverpool
21:00 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam - Valencia Valencia
21:00 Benfica Benfica - Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
21:00 Chelsea Chelsea - Lille Lille
21:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Slavia Praga Slavia Praga
21:00 Inter Mediolan Inter Mediolan - Barcelona Barcelona
21:00 Olympique Lyon Olympique Lyon - RB Lipsk RB Lipsk
Gru 11, 2019
18:55 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb - Manchester City Manchester City
18:55 Szachtar Szachtar - Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
21:00 Atletico Madryt Atletico Madryt - Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa
21:00 Bayern Monachium Bayern Monachium - Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
21:00 Club Brugge Club Brugge - Real Madryt Real Madryt
21:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen - Juventus Turyn Juventus Turyn
21:00 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus - Crvena Zvezda Crvena Zvezda
21:00 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain - Galatasaray Galatasaray
Gru 12, 2019
18:55 Getafe Getafe - Krasnodar Krasnodar
18:55 FC Kopenhaga FC Kopenhaga - Malmo FF Malmo FF
18:55 Standard Liege Standard Liege - Arsenal Arsenal
18:55 CFR Cluj CFR Cluj - Celtic Glasgow Celtic Glasgow
21:00 Borussia Moenchengladbach Borussia Moenchengladbach - Basaksehir Basaksehir
21:00 FC Porto FC Porto - Feyenoord Feyenoord
21:00 Rangers Rangers - Young Boys Young Boys
21:00 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad - Ferencvaros Ferencvaros
Gru 13, 2019
18:00 Arka Gdynia Arka Gdynia - Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin
18:30 Alanyaspor Alanyaspor - Antalyaspor Antalyaspor
20:30 Hoffenheim Hoffenheim - Augsburg FC Augsburg FC
20:30 Wisła Kraków Wisła Kraków - Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
20:45 Lille Lille - Montpellier Montpellier
21:00 Alaves Alaves - Leganes Leganes
Gru 14, 2019
13:30 Liverpool Liverpool - Watford Watford
15:30 Mainz 05 Mainz 05 - Borussia Dortmund Borussia Dortmund
15:30 Bayern Monachium Bayern Monachium - Werder Brema Werder Brema
16:00 Real Sociedad Real Sociedad - Barcelona Barcelona
16:00 Chelsea Chelsea - Bournemouth Bournemouth
17:30 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Lech Poznań Lech Poznań
18:00 Napoli Napoli - Parma Parma
20:00 Legia Warszawa Legia Warszawa - Wisła Płock Wisła Płock
20:00 Angers Angers - Monaco Monaco
21:00 Atletico Madryt Atletico Madryt - Osasuna Osasuna