Dramatyczna młodzież

Witam,

Jestem świeżo po meczu kadry u-20 Polska – Kolumbia. Dejta mi spokój świnty!

Przypominam sobie co ten Magiera pierdolił w wywiadzie z Jackiem Kurowskim, porównywał umiejętności piłkarzy do 5 palców u rąk pianisty, że jak się ma 5 palców to będzie doskonała melodia zagrana, a to co pokazali te ślimoki pozbierane z regionalnych lig to jest parodia.

Nie umieją ani dryblować, ani się przedrzeć jakimś rajdem, zero odwagi! Przepychani przez „Kolumbujczyków” jak takie marionetki

Ja przed meczem jak żem zerknął na kurs na Kolumbie, który wynosił 2.45 to bez wahania zdecydowałem się postawić na nich, nauczony doświadczeniem poprzednich imprez.

Szkoda, że tylko 40 zł postawiłem a nie jakie 3000 zł. Widzę, że bukmacherzy dają w niedzielnym meczu na Thaiti kurs 49. Chyba ich popierdoliło. Myślę że Thaiti postawi tak zwany autobus w polu karnym i może się uda wyciągnąć jakie 1:0. Tak to jest w tym życiu.

Jacek Gnój

Rozpiska spotkań, niedziela, 17 marca

EKSTRAKLASA
15:30 Zagłębie Lubin – Arka Gdynia (Canal+) – wstęp od 15:10
15:30 Piast Gliwice – Miedź Legnica (Canal+ Sport) – wstęp od 15:10
18:00 Wisła Kraków – Cracovia (Canal+, Canal+ 4K) – wstęp od 17:30

I LIGA
18:00 Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport Extra) – wstęp od 17:45

II LIGA
13:00 Znicz Pruszków – Radomiak Radom (TVP 3)

PREMIER LEAGUE
15:10 Fulham – Liverpool (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
17:25 Everton – Chelsea (Canal+ Sport 2)

FA CUP
14:55 Millwall – Brighton (Eleven 4)

LA LIGA
11:55 Eibar – Valladolid (Canal+ Sport, nSport+)
16:10 Espanyol – Sevilla (Eleven 3)
18:25 Villarreal – Rayo (Eleven 3, 4)
18:25 Valencia – Getafe (Canal+ Sport)
20:40 Betis – Barcelona (Eleven 2, 4)

SERIE A
12:25 Genoa – Juventus (Eleven 1)
14:55 Atalanta – Chievo (Eleven 1)
17:55 Napoli – Udinese (Eleven 2)
20:25 Milan – Inter (Eleven 1)

1. BUNDESLIGA
13:25 Leverkusen – Wereder (Eleven 2)
15:25 Eintracht – Norymberga (Eleven 2)
17:55 Bayern – Mainz (Eleven 1)

EREDIVISIE
12:10 Venlo – PSV (Polsat Sport News)
14:25 AZ Alkmaar – Ajax (Polsat Sport News)

Rozpiska spotkań, sobota, 2 marca

Lotto Ekstraklasa:
15:25 Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce, NSport
17:55 Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze, C+ Sport i 4k
20:25 Wisła Płock – Cracovia, Canal+ Sport

Fortuna 1. liga:
13:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec, Polsat Sport Extra

La Liga:
12:55 RCD Espanyol – Real Valladolid CF, Canal+ sport, NSport
16:10 Villarreal CF – CD Alaves, Canal+ Now
18:25 SD Huesca – Sevilla FC, NSport
20:40 Real Madryt CF – FC Barcelona, Canał+, Eleven Sports 1 i Canal+ 4k

Premier League:
13:25 Tottenham Hotspur FC – Arsenal FC, Canal+ Sport 2 i 4k
15:55 Manchester United FC – Southampton FC, Canal+ Sport 2
18:25 West Ham United FC – Newcastle United FC, Canal+ Sport 2

Serie A:
14:55 Empoli FC – Parma Calcio, Eleven Sports 2 i 4
17:55 AC Milan – US Sassuolo Calcio, Eleven Sports
20:25 SS Lazio – AS Roma, Eleven Sports 2 i 4

Bundesliga:
15:25 FC Schalke 04 Gelsenkirchen – Fortuna Düsseldorf, Canal+ Sport
15:25 Eintracht Frankfurt – TSG 1899 Hoffenheim, Eleven Sports 1
15:25 Bayer 04 Leverkusen – SC Freiburg, Eleven Sports 3
18:25 Borussia Mönchengladbach – FC Bayern Monachium, Eleven Sports 2

2. Bundesliga:
12:55 SC Paderborn 07 – FC St. Pauli, Eleven Sports 1 i 4

Rozpiska spotkań i komentatorów, piątek, 1 marca

piątek, 1 marca:

Lotto Ekstraklasa:
17:55 Piast Gliwice – Śląsk Wrocław, Eurosport 2
20:25 Legia Warszawa – Miedź Legnica, CANAL+ SPORT komentarz: Marcin Rosłoń, Kazimierz Węgrzyn

Fortuna 1. liga:
17:45 Raków Częstochowa – Chrobry Głogów, Polsat Sport

Championship:
20:40 Leeds United FC – West Bromwich Albion FC, Eleven Sports 2

Bundesliga:
20:20 Augsburg – Borussia Dortmund, CANAL+ SPORT2 komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski

2. Bundesliga:
18:25 Holstein Kiel – 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 2 i 4

Serie A:
20:25 Cagliari Calcio – Inter Mediolan, Eleven sports i Eleven sports 4

La Liga:
20:55 Rayo Vallecano – Girona FC, Eleven Sports 3

Rozpiska spotkań 27.02.2019

Czas i nazwa polskich telewizji w jakich będą pokazywane spotkania.

PUCHAR KRÓLA
20:55 REAL MADRYT – FC BARCELONA (Eleven 1) – studio od 20:00

PREMIER LEAGUE
20:55 CHELSEA – TOTTENHAM (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

PUCHAR WŁOCH
20:55 Fiorentina – Atalanta (TVP Sport)

PUCHAR FRANCJI
18:25 Rennes – US Orleans (Polsat Sport Extra)
20:55 Lyon – Caen (Polsat Sport Extra)