Rozpiska spotkań, niedziela, 17 marca

EKSTRAKLASA
15:30 Zagłębie Lubin – Arka Gdynia (Canal+) – wstęp od 15:10
15:30 Piast Gliwice – Miedź Legnica (Canal+ Sport) – wstęp od 15:10
18:00 Wisła Kraków – Cracovia (Canal+, Canal+ 4K) – wstęp od 17:30

I LIGA
18:00 Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport Extra) – wstęp od 17:45

II LIGA
13:00 Znicz Pruszków – Radomiak Radom (TVP 3)

PREMIER LEAGUE
15:10 Fulham – Liverpool (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
17:25 Everton – Chelsea (Canal+ Sport 2)

FA CUP
14:55 Millwall – Brighton (Eleven 4)

LA LIGA
11:55 Eibar – Valladolid (Canal+ Sport, nSport+)
16:10 Espanyol – Sevilla (Eleven 3)
18:25 Villarreal – Rayo (Eleven 3, 4)
18:25 Valencia – Getafe (Canal+ Sport)
20:40 Betis – Barcelona (Eleven 2, 4)

SERIE A
12:25 Genoa – Juventus (Eleven 1)
14:55 Atalanta – Chievo (Eleven 1)
17:55 Napoli – Udinese (Eleven 2)
20:25 Milan – Inter (Eleven 1)

1. BUNDESLIGA
13:25 Leverkusen – Wereder (Eleven 2)
15:25 Eintracht – Norymberga (Eleven 2)
17:55 Bayern – Mainz (Eleven 1)

EREDIVISIE
12:10 Venlo – PSV (Polsat Sport News)
14:25 AZ Alkmaar – Ajax (Polsat Sport News)

Rozpiska spotkań, sobota, 2 marca

Lotto Ekstraklasa:
15:25 Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce, NSport
17:55 Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze, C+ Sport i 4k
20:25 Wisła Płock – Cracovia, Canal+ Sport

Fortuna 1. liga:
13:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec, Polsat Sport Extra

La Liga:
12:55 RCD Espanyol – Real Valladolid CF, Canal+ sport, NSport
16:10 Villarreal CF – CD Alaves, Canal+ Now
18:25 SD Huesca – Sevilla FC, NSport
20:40 Real Madryt CF – FC Barcelona, Canał+, Eleven Sports 1 i Canal+ 4k

Premier League:
13:25 Tottenham Hotspur FC – Arsenal FC, Canal+ Sport 2 i 4k
15:55 Manchester United FC – Southampton FC, Canal+ Sport 2
18:25 West Ham United FC – Newcastle United FC, Canal+ Sport 2

Serie A:
14:55 Empoli FC – Parma Calcio, Eleven Sports 2 i 4
17:55 AC Milan – US Sassuolo Calcio, Eleven Sports
20:25 SS Lazio – AS Roma, Eleven Sports 2 i 4

Bundesliga:
15:25 FC Schalke 04 Gelsenkirchen – Fortuna Düsseldorf, Canal+ Sport
15:25 Eintracht Frankfurt – TSG 1899 Hoffenheim, Eleven Sports 1
15:25 Bayer 04 Leverkusen – SC Freiburg, Eleven Sports 3
18:25 Borussia Mönchengladbach – FC Bayern Monachium, Eleven Sports 2

2. Bundesliga:
12:55 SC Paderborn 07 – FC St. Pauli, Eleven Sports 1 i 4

Rozpiska spotkań i komentatorów, piątek, 1 marca

piątek, 1 marca:

Lotto Ekstraklasa:
17:55 Piast Gliwice – Śląsk Wrocław, Eurosport 2
20:25 Legia Warszawa – Miedź Legnica, CANAL+ SPORT komentarz: Marcin Rosłoń, Kazimierz Węgrzyn

Fortuna 1. liga:
17:45 Raków Częstochowa – Chrobry Głogów, Polsat Sport

Championship:
20:40 Leeds United FC – West Bromwich Albion FC, Eleven Sports 2

Bundesliga:
20:20 Augsburg – Borussia Dortmund, CANAL+ SPORT2 komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski

2. Bundesliga:
18:25 Holstein Kiel – 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 2 i 4

Serie A:
20:25 Cagliari Calcio – Inter Mediolan, Eleven sports i Eleven sports 4

La Liga:
20:55 Rayo Vallecano – Girona FC, Eleven Sports 3

Rozpiska spotkań 27.02.2019

Czas i nazwa polskich telewizji w jakich będą pokazywane spotkania.

PUCHAR KRÓLA
20:55 REAL MADRYT – FC BARCELONA (Eleven 1) – studio od 20:00

PREMIER LEAGUE
20:55 CHELSEA – TOTTENHAM (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

PUCHAR WŁOCH
20:55 Fiorentina – Atalanta (TVP Sport)

PUCHAR FRANCJI
18:25 Rennes – US Orleans (Polsat Sport Extra)
20:55 Lyon – Caen (Polsat Sport Extra)

Rozpiska spotkań 24.02.2019

Czas i nazwa polskich telewizji w jakich będą pokazywane spotkania.

EKSTRAKLASA
15:30 Miedź Legnica – Wisła Płock (Canal+ Sport) – wstęp od 15:10
18:00 Cracovia – Jagiellonia Białystok (Canal+, Canal+ 4K) – wstęp od 17:40

PREMIER LEAGUE
15:00 Manchester United – Liverpool (Canal+, Canal+ 4K) – studio od 14:30

EFL CUP – FINAŁ
17:20 Chelsea – Manchster City (Eleven 1) – studio od 17:00

LA LIGA
11:55 Leganes – Valencia (Canal+ Sport)
16:10 Atletico – Villareal(Eleven 4)
18:25 Valladolid – Betis (Canal+ Sport 2)
20:40 Levante – Real Madryt (Eleven 1)

SERIE A
12:25 Sampdoria – Cagliari (Eleven 1, 4)
14:55 Bologna – Juventus (Eleven 1)
14:55 Chievo – Genoa (Eleven 2)
17:55 Parma – Napoli (Eleven 3)
20:25 Fiorentina – Inter (Eleven 2, 4)

1. BUNDESLIGA
15:20 Hannover – Eintracht (Canal+ Sport 2)
17:55 Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen (Eleven 2)

2. BUNDESLIGA
13:25 Regensburg – HSV (Eleven 3)

AUSTRIACKA BUNDESLIGA
17:00 Rapid Wiedeń – RB Salzburg (SportKlub)

EREDIVISIE
12:10 Den Haag – Ajax (Polsat Sport Extra)
14:30 PSV – FEYENOORD (Polsat Sport Extra)