Regulamin

1. Zasady Ogólne

Jako, że brakuje nam rywalizacji we własnym gronie postanowiliśmy rozszerzyć naszego typera na nowych ludzi. Czym więcej ludzi tym lepsza rywalizacja. To wszystko zabawa a nagrody to dodatek. Sprawdźmy się w rywalizacji i typujmy każdego dnia nowe spotkania z piłki nożnej. Zajmuje to parę sekund a można się sprawdzić z każdym z internetu.

2. Rejestracja

2A. Aktualnie do rejestracji wystarczy login i hasło.
2B. Wpisanie prawdziwego adresu E-mail pomoże w ewentualnym odzyskaniu hasła czy logowaniu się za pomocą E-Maila.
2C. Jeśli nie chcesz podawać adresu E-mail to wpisz byle co np. xyz@domena.pl i nie zaznaczaj żeby wysłało maila z danymi(Prawdziwy E-Mail pomoże w prawidłowej i szybkiej komunikacji).

3. Typowanie

3A. Mecze dodawane są 72h/3 dni naprzód i te spotkania są zweryfikowane do typowania i nie ulegną żadnej zmianie (dodanie meczu czy usunięcie).
3B. Zdarza się, że spotkań może być o wiele więcej (kilka dni/tygodni naprzód) niż zapisane w punkcie 3A, dlatego zalecamy typować mecze na maksymalnie następne 72h/3dni, ponieważ może się zmienić ilość spotkań. Niektóre zostaną usunięte a niektóre dodane.
3C. Liczy się wynik meczu w regulaminowym czasie gry jak na stronach bukmacherskich. Nie liczą się dogrywka oraz ewentualne rzuty karne.
3D. Jeśli mecz zostanie przerwany, będzie walkower czy wystąpią jakieś inne okoliczności uniemożliwiające zakończenie meczu, wtedy zostanie usunięty z punktacji.

– Użytkownik może w każdej chwili dodać/edytować/usunąć swój wynik jeśli do danego meczu/spotkania pozostanie nie więcej niż 60 sekund.
– Mecz/Spotkanie zostanie automatycznie usunięte z listy użytkownika w chwili gdy do danego zdarzenia pozostanie nie więcej niż 60 sekund.
– Każdy wynik spotkania, można edytować/usunąć jeśli nadal jest na liście użytkownika(czyli do 60 sekund od rozpoczęcia danego meczu).
– Mecze/Spotkania typujemy wpisując wynik/wyniki w formularz a następnie klikamy przycisk zapisz na dole listy, po zapisaniu sprawdzamy czy dane/wyniki są w formularzu(dla własnej pewności).
– Tak samo można wyniki edytować, czyli jak wpiszemy w formularz jakiś wynik i zapiszemy to żeby edytować wystarczy zmienić tylko aktualnie wpisany przez nas wynik i zapisać.

4. Punktacja

Punktacja przyznawana jest według następujących reguł: Dobrze trafiony dokładny wynik to 3 punkty. Przykładowo gra Barcelona – Real i mecz zakończył się wynikiem 3:3, a użytkownik wpisał dokładnie 3:3, wtedy przyznawane są mu 3 punkty.

Za dobrze trafiony typ użytkownik dostaje 1 punkt. Przykładowo gra Barcelona – Real i mecz zakończył się wynikiem 3:3 a użytkownik wpisał 1:1, 2:2 czy inny remisowy wynik, wtedy przyznawany jest mu 1 punkt. To samo tyczy się wyników typu Barcelona – Real 2:1 a użytkownik wpisał 1:0 lub odwrotnie. Tak zwane 1X2. Czyli nie trzeba podać dokładnego wyniku a jedynie dokładny typ.

Punkty
Dokładny wynik 3
Dokładny typ (1X2) 1
Różnica goli:
Trafione gole przez jedną z drużyn:
Joker

5. Tabela

5A. O Miejscu w tabeli najpierw decyduje ilość zdobytych punktów.
5B. W przypadku równej ilości punktów o miejscu w tabeli decyduje ilość trafionych spotkań za 3 punkty.
5C. W przypadku równej punktacji i równej ilości trafionych spotkań za 3 punkty o miejscu w tabeli decyduje ilość zdobytych punktów z trzech ostatnich miesięcy.
5D. W przypadku równej punktacji, równej ilości trafionych spotkań za 3 punkty i równej liczbie punktów z ostatnich trzech miesięcy nagroda zostanie podzielona na daną liczbę użytkowników, które spełniają punkt 5A, 5B, 5C.

6.Nagrody

6A. Nagrody przelewane są do 10tego dnia każdego miesiąca.
6B. Nieodebrana nagroda przepadnie maksymalnie po jednym miesiącu.
6C. Nagrodę można przekazać na wybraną fundację typu: Wybierz Fundacje i Dziecko
6D. Xatów i Daysów nie można zamienić na nagrodę pieniężną.

Uwaga: Mecze „Mistrzostw Świata” będą też się liczyć do tabeli czerwcowej i lipcowej. Przykładowo mecze czerwcowe z „Mistrzostw Świata” będą punktowane do tabeli za Czerwiec i dodatkowo do tabeli „Mistrzostwa Świata”. Mecze z „Mistrzostw Świata” typowane w lipcu będą punktowane do tabeli w lipcu i do tabeli głównej „Mistrzostwa Świata”.

Nagrody SIERPIEŃ

1. Miejsce – 100zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 15 days + 350 xats.
2. Miejsce – 60zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 10 days + 250 xats.
3. Miejsce – 40zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 5 days + 150 xats.

Nagrody MISTRZOSTWA ŚWIATA 2018 – 14 Czerwca do 15 Lipca

1. Miejsce – 100zł na PAYPAL/Konto Bankowe.
2. Miejsce – 60zł na PAYPAL/Konto Bankowe.
3. Miejsce – 40zł na PAYPAL/Konto Bankowe.

Nagrody LIPIEC

1. Miejsce – 50zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 15 days + 350 xats.
2. Miejsce – 30zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 10 days + 250 xats.
3. Miejsce – 20zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 5 days + 150 xats.

Nagrody CZERWIEC

1. Miejsce – 50zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 15 days + 350 xats.
2. Miejsce – 30zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 10 days + 250 xats.
3. Miejsce – 20zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 5 days + 150 xats.

Nagrody MAJ

1. Miejsce – 100zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 15 days + 350 xats.
2. Miejsce – 60zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 10 days + 250 xats.
3. Miejsce – 40zł na PAYPAL/Konto Bankowe + 5 days + 150 xats.