Twoje typy

Statystyki

Statystyki

Poniżej wszystkie typy użytkownika Szczupi.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

Piłka Nożna
Lip 01, 2019
02:00 USA USA
(1)
-
(0)
Curacao Curacao
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Namibia Namibia 0
(1)
- 1
(4)
Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej
1
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Republika Południowej Afryki Republika Południowej Afryki 1
(0)
- 1
(1)
Maroko Maroko
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Kenia Kenia 0
(0)
- 2
(3)
Senegal Senegal
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Tanzania Tanzania 0
(0)
- 2
(3)
Algieria Algieria
1
zobacz typy innych użytkowników
Lip 02, 2019
18:00 Benin Benin 2
(0)
- 1
(0)
Kamerun Kamerun
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Gwinea-Bissau Gwinea-Bissau 1
(0)
- 2
(2)
Ghana Ghana
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Angola Angola 0
(0)
- 1
(1)
Mali Mali
3
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Mauretania Mauretania 1
(0)
- 2
(0)
Tunezja Tunezja
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Anglia Kobiety Anglia Kobiety 0
(1)
- 1
(2)
USA Kobiety USA Kobiety
1
zobacz typy innych użytkowników
Lip 03, 2019
02:30 Brazylia Brazylia 2
(2)
- 1
(0)
Argentyna Argentyna
1
zobacz typy innych użytkowników
04:00 Haiti Haiti 1
(0)
- 2
(0)
Meksyk Meksyk
0
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 0
(1)
- 2
(1)
Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Holandia Kobiety Holandia Kobiety 2
(0)
- 1
(0)
Szwecja Kobiety Szwecja Kobiety
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 04, 2019
01:00 New York City New York City 2
(3)
- 1
(0)
Seattle Sounders Seattle Sounders
1
zobacz typy innych użytkowników
02:30 Chile Chile 2
(0)
- 1
(3)
Peru Peru
0
zobacz typy innych użytkowników
03:00 Jamajka Jamajka 1
(1)
- 0
(3)
USA USA
0
zobacz typy innych użytkowników
03:00 Houston Dynamo Houston Dynamo 1
(4)
- 2
(0)
New York Red Bulls New York Red Bulls
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 05, 2019
03:00 FC Dallas FC Dallas 1
(2)
- 1
(0)
DC United DC United
0
zobacz typy innych użytkowników
04:30 Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy 1
(2)
- 1
(0)
Toronto FC Toronto FC
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Maroko Maroko 2
(1)
- 0
(1)
Benin Benin
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Uganda Uganda 0
(0)
- 1
(1)
Senegal Senegal
3
zobacz typy innych użytkowników
Lip 06, 2019
17:00 Anglia Kobiety Anglia Kobiety 2
(1)
- 1
(2)
Szwecja Kobiety Szwecja Kobiety
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg 2
(2)
- 1
(3)
Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Nigeria Nigeria 1
(3)
- 0
(2)
Kamerun Kamerun
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Argentyna Argentyna 1
(2)
- 0
(1)
Chile Chile
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Egipt Egipt 1
(0)
- 0
(1)
Republika Południowej Afryki Republika Południowej Afryki
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 07, 2019
17:00 USA Kobiety USA Kobiety 2
(2)
- 1
(0)
Holandia Kobiety Holandia Kobiety
1
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Madagaskar Madagaskar 1
(2)
- 2
(2)
DR Kongo DR Kongo
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Atlanta United Atlanta United 2
(3)
- 1
(3)
New York Red Bulls New York Red Bulls
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Algieria Algieria 2
(3)
- 1
(0)
Gwinea Gwinea
1
zobacz typy innych użytkowników
22:00 Brazylia Brazylia 2
(3)
- 1
(1)
Peru Peru
1
zobacz typy innych użytkowników
Lip 08, 2019
00:30 New York City New York City 2
(0)
- 1
(1)
Portland Timbers Portland Timbers
0
zobacz typy innych użytkowników
03:00 Meksyk Meksyk 1
(1)
- 2
(0)
USA USA
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Mali Mali 0
(0)
- 1
(1)
Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej
3
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Ghana Ghana 2
(1)
- 1
(1)
Tunezja Tunezja
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 09, 2019
17:00 Lech Poznań Lech Poznań 1
(2)
- 2
(0)
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
0
zobacz typy innych użytkowników
19:45 Sarajevo Sarajevo 0
(1)
- 2
(3)
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
1
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Suduva Suduva 0
(0)
- 2
(0)
Crvena Zvezda Crvena Zvezda
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Luzern Luzern 1
(1)
- 2
(1)
Crystal Palace Crystal Palace
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 10, 2019
18:00 Senegal Senegal 2
(1)
- 0
(0)
Benin Benin
1
zobacz typy innych użytkowników
19:00 BATE Borysów BATE Borysów 2
(1)
- 1
(1)
Piast Gliwice Piast Gliwice
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Ferencvaros Ferencvaros 1
(2)
- 2
(1)
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Young Boys Young Boys 1
(5)
- 2
(1)
Eintrach Frankfurt Eintrach Frankfurt
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Nigeria Nigeria 1
(2)
- 0
(1)
Republika Południowej Afryki Republika Południowej Afryki
1
zobacz typy innych użytkowników
Lip 11, 2019
02:30 Palmeiras Palmeiras 1
(1)
- 0
(0)
Internacional Internacional
3
zobacz typy innych użytkowników
02:30 Athletico PR Athletico PR 2
(1)
- 1
(1)
Flamengo Flamengo
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej 0
(1)
- 1
(1)
Algieria Algieria
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Europa FC Europa FC 1
(0)
- 2
(0)
Legia Warszawa Legia Warszawa
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 DAC 1904 Dunajská Streda DAC 1904 Dunajská Streda 2
(1)
- 1
(1)
Cracovia Cracovia
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Madagaskar Madagaskar 1
(0)
- 2
(3)
Tunezja Tunezja
1
zobacz typy innych użytkowników
Lip 12, 2019
01:00 Cruzeiro Cruzeiro 1
(3)
- 1
(0)
Atletico-MG Atletico-MG
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Salzburg Salzburg 1
(3)
- 2
(1)
Feyenoord Feyenoord
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Arsienał Tuła Arsienał Tuła 0
(1)
- 1
(1)
Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Luzern Luzern 1
(1)
- 2
(3)
Eintrach Frankfurt Eintrach Frankfurt
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Heart of Midlothian FC Heart of Midlothian FC 2
(1)
- 1
(1)
Dundee Utd Dundee Utd
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 13, 2019
03:00 Houston Dynamo Houston Dynamo 1
(1)
- 3
(3)
Los Angeles FC Los Angeles FC
3
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 2
(1)
- 0
(0)
Sochi Sochi
1
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb 2
(1)
- 1
(0)
Rijeka Rijeka
1
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Piast Gliwice Piast Gliwice 2
(1)
- 1
(3)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
0
zobacz typy innych użytkowników
22:00 Fortaleza Fortaleza 1
(2)
- 0
(0)
Avai Avai
1
zobacz typy innych użytkowników
22:00 Gremio Gremio 1
(2)
- 0
(1)
Vasco Vasco
1
zobacz typy innych użytkowników
Lip 14, 2019
16:00 Flamengo Flamengo 2
(6)
- 1
(1)
Goias Goias
1
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Senegal Senegal 1
(0)
- 0
(0)
Tunezja Tunezja
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Włochy u19 Włochy u19 2
(0)
- 1
(3)
Portugalia u19 Portugalia u19
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Algieria Algieria 1
(2)
- 1
(1)
Nigeria Nigeria
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Athletico PR Athletico PR 0
(1)
- 1
(0)
Internacional Internacional
0
zobacz typy innych użytkowników
21:55 Seattle Sounders Seattle Sounders 1
(2)
- 1
(1)
Atlanta United Atlanta United
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 15, 2019
00:00 Chapecoense-SC Chapecoense-SC 0
(1)
- 1
(2)
Atletico-MG Atletico-MG
1
zobacz typy innych użytkowników
00:30 New York Red Bulls New York Red Bulls 2
(2)
- 1
(1)
New York City New York City
3
zobacz typy innych użytkowników
16:45 Norwegia u19 Norwegia u19 2
(1)
- 1
(1)
Irlandia u19 Irlandia u19
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Czechy u19 Czechy u19 1
(0)
- 2
(3)
Francja u19 Francja u19
1
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa 2
(1)
- 0
(1)
Kazań Kazań
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 16, 2019
01:00 Fluminense Fluminense 1
(1)
- 0
(1)
Ceara Ceara
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 2
(2)
- 0
(1)
Suduva Suduva
1
zobacz typy innych użytkowników
21:30 Porto FC Porto FC 2
(1)
- 1
(0)
Fulham Fulham
1
zobacz typy innych użytkowników
Lip 17, 2019
02:10 Gimnasia Mendoza Gimnasia Mendoza 1
(1)
- 3
(1)
River Plate River Plate
0
zobacz typy innych użytkowników
16:45 Portugalia u19 Portugalia u19 2
(1)
- 1
(1)
Hiszpania u19 Hiszpania u19
0
zobacz typy innych użytkowników
19:30 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 2
(2)
- 0
(3)
Ferencvaros Ferencvaros
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Piast Gliwice Piast Gliwice 1
(1)
- 2
(2)
BATE Borysów BATE Borysów
3
zobacz typy innych użytkowników
20:00 CFR Cluj CFR Cluj 2
(3)
- 1
(1)
FC Astana FC Astana
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 3
(2)
- 0
(1)
Sarajevo Sarajevo
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Tunezja Tunezja 1
(0)
- 1
(1)
Nigeria Nigeria
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 18, 2019
02:30 Internacional Internacional 1
(1)
- 1
(0)
Palmeiras Palmeiras
0
zobacz typy innych użytkowników
02:30 Flamengo Flamengo 2
(1)
- 1
(1)
Athletico PR Athletico PR
0
zobacz typy innych użytkowników
05:00 Arsenal Arsenal 1
(2)
- 2
(1)
Bayern Monachium Bayern Monachium
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Cracovia Cracovia 1
(1)
- 0
(1)
DAC 1904 Dunajská Streda DAC 1904 Dunajská Streda
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Irlandia u19 Irlandia u19 0
(0)
- 2
(1)
Francja u19 Francja u19
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Legia Warszawa Legia Warszawa 2
(3)
- 0
(0)
Europa FC Europa FC
1
zobacz typy innych użytkowników
Lip 19, 2019
18:00 Arka Gdynia Arka Gdynia 1
(0)
- 1
(3)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Monaco Monaco 1
(0)
- 2
(1)
Everton Everton
1
zobacz typy innych użytkowników
20:30 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 1
(0)
- 2
(0)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Senegal Senegal 0
(0)
- 1
(1)
Algieria Algieria
3
zobacz typy innych użytkowników
21:30 Porto FC Porto FC 2
(1)
- 1
(1)
Betis Sevilla Betis Sevilla
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 20, 2019
02:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1
(3)
- 1
(2)
Liverpool Liverpool
0
zobacz typy innych użytkowników
13:30 Manchester United Manchester United 2
(1)
- 1
(0)
Inter Mediolan Inter Mediolan
1
zobacz typy innych użytkowników
15:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 1
(0)
- 0
(1)
Korona Kielce Korona Kielce
0
zobacz typy innych użytkowników
16:00 Vasco Vasco 1
(2)
- 0
(1)
Fluminense Fluminense
1
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Wisła Kraków Wisła Kraków 1
(0)
- 1
(1)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Hiszpania u19 Hiszpania u19 2
(2)
- 1
(1)
Włochy u19 Włochy u19
3
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Piast Gliwice Piast Gliwice 1
(1)
- 1
(1)
Lech Poznań Lech Poznań
3
zobacz typy innych użytkowników
20:30 FK Rostów FK Rostów 2
(2)
- 1
(2)
Spartak Moskwa Spartak Moskwa
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 21, 2019
00:00 Arsenal Arsenal 2
(3)
- 1
(0)
Fiorentina AC Fiorentina AC
1
zobacz typy innych użytkowników
02:00 Bayern Monachium Bayern Monachium 2
(3)
- 1
(1)
Real Madryt Real Madryt
1
zobacz typy innych użytkowników
13:30 Juventus Turyn Juventus Turyn 1
(2)
- 0
(3)
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
0
zobacz typy innych użytkowników
15:00 Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin 2
(1)
- 1
(1)
Cracovia Cracovia
0
zobacz typy innych użytkowników
16:00 Botafogo RJ Botafogo RJ 0
(0)
- 1
(1)
Santos Santos
3
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Legia Warszawa Legia Warszawa 2
(1)
- 1
(2)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 1
(0)
- 0
(1)
Kazań Kazań
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Corinthians Corinthians 0
(1)
- 1
(1)
Flamengo Flamengo
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 22, 2019
00:00 Avai Avai 1
(0)
- 0
(0)
Goias Goias
0
zobacz typy innych użytkowników
00:00 Sevilla Sevilla 1
(2)
- 2
(1)
Liverpool Liverpool
0
zobacz typy innych użytkowników
03:30 Seattle Sounders Seattle Sounders 2
(1)
- 1
(2)
Portland Timbers Portland Timbers
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Wisła Płock Wisła Płock - Górnik Zabrze Górnik Zabrze
18:30 Fenerbahce Fenerbahce - VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Lip 23, 2019
01:00 Sao Paulo Sao Paulo - Chapecoense-SC Chapecoense-SC
12:30 Barcelona Barcelona - Chelsea FC Chelsea FC
19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen - Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
20:00 PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Basel FC Basel FC
20:00 TNS TNS - Kopenhaga FC Kopenhaga FC
Lip 24, 2019
01:00 Real Madryt Real Madryt - Arsenal Arsenal
03:00 Bayern Monachium Bayern Monachium - AC Milan AC Milan
19:00 BATE Borysów BATE Borysów - Rosenborg Rosenborg
20:00 CFR Cluj CFR Cluj - M. Tel Aviv M. Tel Aviv
20:15 Nk Maribor Nk Maribor - AIK AIK
20:45 Crvena Zvezda Crvena Zvezda - HJK HJK
Lip 25, 2019
02:00 Sporting CP Sporting CP - Liverpool Liverpool
02:30 Athletico PR Athletico PR - Boca Juniors Boca Juniors
13:30 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur - Manchester United Manchester United
19:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Brondby Brondby
20:00 Piast Gliwice Piast Gliwice - Riga FC Riga FC
21:00 Legia Warszawa Legia Warszawa - KuPS KuPS
Lip 26, 2019
18:00 Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin
19:00 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa - Ural Ural
20:30 Lech Poznań Lech Poznań - Wisła Płock Wisła Płock
20:30 Stuttgart Stuttgart - Hannover Hannover
20:30 Genk Genk - Kortrijk Kortrijk
Lip 27, 2019
01:30 Real Madryt Real Madryt - Atletico Madryt Atletico Madryt
13:30 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain - Inter Mediolan Inter Mediolan
17:30 Cracovia Cracovia - ŁKS Łódź ŁKS Łódź
18:00 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven PSV Eindhoven
18:00 Krasnodar Krasnodar - Sochi Sochi
18:30 ME U19 W11 - ME U19 W12
20:00 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa Raków Częstochowa
22:00 Palmeiras Palmeiras - Vasco Vasco
Lip 28, 2019
15:00 Korona Kielce Korona Kielce - Legia Warszawa Legia Warszawa
16:15 Arsenal Arsenal - Olympique Lyon Olympique Lyon
17:30 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Wisła Kraków Wisła Kraków
17:30 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Piast Gliwice Piast Gliwice
18:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa - Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa
18:00 Napoli Napoli - Liverpool Liverpool
20:00 Shakhtar Shakhtar - Dynamo Kijów Dynamo Kijów
21:00 Flamengo Flamengo - Botafogo RJ Botafogo RJ