Twoje typy

Statystyki

Statystyki

Poniżej wszystkie typy użytkownika Jacek Gnój.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

Piłka Nożna
Sie 01, 2019
02:30 Boca Juniors Boca Juniors 1
(2)
- 0
(0)
Athletico PR Athletico PR
1
zobacz typy innych użytkowników
02:30 Atletico-MG Atletico-MG 2
(2)
- 0
(0)
Botafogo RJ Botafogo RJ
3
zobacz typy innych użytkowników
18:00 KuPS KuPS 0
(0)
- 1
(0)
Legia Warszawa Legia Warszawa
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Riga FC Riga FC 1
(2)
- 0
(1)
Piast Gliwice Piast Gliwice
1
zobacz typy innych użytkowników
19:30 Brondby Brondby 2
(2)
- 0
(1)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 02, 2019
18:00 Arka Gdynia Arka Gdynia 1
(1)
- 0
(1)
Korona Kielce Korona Kielce
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin 1
(2)
- 2
(2)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Club Brugge Club Brugge 2
(6)
- 0
(0)
St. Truiden St. Truiden
1
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Leicester Leicester 2
(2)
- 1
(1)
Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
3
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Bournemouth Bournemouth 0
(3)
- 1
(4)
Lazio Rzym Lazio Rzym
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 03, 2019
13:30 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 2
(2)
- 0
(1)
Stade Rennes Stade Rennes
1
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Borussia Moenchengladbach Borussia Moenchengladbach 1
(2)
- 2
(2)
Chelsea FC Chelsea FC
0
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 2
(1)
- 0
(3)
Cracovia Cracovia
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 1
(0)
- 0
(0)
Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
0
zobacz typy innych użytkowników
18:36 Manchester United Manchester United 2
(2)
- 1
(2)
AC Milan AC Milan
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 1
(1)
- 1
(2)
Lech Poznań Lech Poznań
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg 2
(1)
- 1
(1)
Krasnodar Krasnodar
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1
(2)
- 2
(0)
Bayern Monachium Bayern Monachium
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 04, 2019
15:00 Wisła Płock Wisła Płock 1
(1)
- 1
(2)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
0
zobacz typy innych użytkowników
16:00 Liverpool Liverpool 2
(1)
- 1
(1)
Manchester City Manchester City
0
zobacz typy innych użytkowników
16:06 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 2
(1)
- 0
(1)
Inter Mediolan Inter Mediolan
0
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Legia Warszawa Legia Warszawa 1
(0)
- 0
(0)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
0
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Piast Gliwice Piast Gliwice 0
(0)
- 1
(0)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Kazań Kazań 0
(0)
- 1
(1)
CSKA Moskwa CSKA Moskwa
3
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Barcelona Barcelona 2
(2)
- 0
(1)
Arsenal Arsenal
1
zobacz typy innych użytkowników
21:45 Benfica Benfica 2
(5)
- 1
(0)
Sporting CP Sporting CP
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 05, 2019
00:00 Corinthians Corinthians 1
(1)
- 0
(1)
Palmeiras Palmeiras
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Wisła Kraków Wisła Kraków 2
(1)
- 0
(0)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
1
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1
(2)
- 0
(1)
Orenburg Orenburg
1
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Nurnberg Nurnberg 1
(0)
- 2
(4)
Hamburger SV Hamburger SV
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Huddersfield Huddersfield 1
(1)
- 0
(2)
Derby Derby
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 06, 2019
19:00 PAOK Saloniki PAOK Saloniki 1
(2)
- 0
(2)
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 APOEL APOEL 2
(1)
- 1
(2)
Qarabag Qarabag
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb 2
(1)
- 0
(1)
Ferencvaros Ferencvaros
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Club Brugge Club Brugge 2
(1)
- 0
(0)
Dynamo Kijów Dynamo Kijów
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 1
(1)
- 0
(1)
FC Kopenhaga FC Kopenhaga
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 07, 2019
19:00 Krasnodar Krasnodar 2
(0)
- 1
(1)
FC Porto FC Porto
0
zobacz typy innych użytkowników
19:45 Basaksehir Basaksehir 0
(0)
- 1
(1)
Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
3
zobacz typy innych użytkowników
20:00 CFR Cluj CFR Cluj 1
(1)
- 0
(1)
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Basel FC Basel FC 3
(1)
- 0
(2)
LASK Linz LASK Linz
0
zobacz typy innych użytkowników
20:15 Nk Maribor Nk Maribor 1
(1)
- 0
(3)
Rosenborg Rosenborg
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Galatasaray SK Galatasaray SK 2
(1)
- 0
(0)
Akhisarspor Akhisarspor
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 08, 2019
01:30 Napoli Napoli 0
(1)
- 2
(2)
Barcelona Barcelona
1
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Sparta Praga Sparta Praga 2
(2)
- 0
(2)
Trabzonspor Trabzonspor
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Brondby Brondby 1
(2)
- 1
(4)
Braga Braga
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Midtjylland Midtjylland 1
(2)
- 0
(4)
Rangers FC Rangers FC
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Legia Warszawa Legia Warszawa 0
(0)
- 0
(0)
Atromitos Atromitos
3
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Partizan Belgrad Partizan Belgrad 2
(3)
- 0
(1)
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 09, 2019
20:30 Lech Poznań Lech Poznań
(1)
-
(3)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Anderlecht Anderlecht
(0)
-
(0)
KV Mechelen KV Mechelen
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Monaco Monaco
(0)
-
(3)
Olympique Lyon Olympique Lyon
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Uerdingen Uerdingen
(0)
-
(2)
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Liverpool Liverpool
(4)
-
(1)
Norwich Norwich
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 10, 2019
13:30 West Ham United West Ham United 0
(0)
- 2
(5)
Manchester City Manchester City
1
zobacz typy innych użytkowników
15:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 1
(1)
- 0
(0)
Wisła Kraków Wisła Kraków
3
zobacz typy innych użytkowników
16:00 Dynamo Kijów Dynamo Kijów 0
(1)
- 1
(2)
Shakhtar Shakhtar
1
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin 2
(2)
- 0
(0)
Arka Gdynia Arka Gdynia
3
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Olympique Marsylia Olympique Marsylia 1
(0)
- 0
(2)
Reims Reims
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 2
(0)
- 0
(2)
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
0
zobacz typy innych użytkowników
18:06 Atletico Madryt Atletico Madryt 2
(2)
- 2
(1)
Juventus Turyn Juventus Turyn
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 2
(3)
- 0
(1)
Aston Villa Aston Villa
1
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1
(1)
- 0
(0)
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
3
zobacz typy innych użytkowników
23:00 Barcelona Barcelona 2
(4)
- 0
(0)
Napoli Napoli
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 11, 2019
15:00 Newcastle Newcastle 1
(0)
- 2
(1)
Arsenal Arsenal
1
zobacz typy innych użytkowników
15:00 Leicester Leicester 2
(0)
- 0
(0)
Wolverhampton Wolverhampton
0
zobacz typy innych użytkowników
15:00 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 1
(0)
- 0
(1)
Piast Gliwice Piast Gliwice
0
zobacz typy innych użytkowników
16:00 Rangers FC Rangers FC 2
(6)
- 0
(1)
Hibernian FC Hibernian FC
1
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Manchester United Manchester United 2
(4)
- 1
(0)
Chelsea FC Chelsea FC
1
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Cracovia Cracovia 1
(1)
- 0
(0)
Korona Kielce Korona Kielce
3
zobacz typy innych użytkowników
20:00 AS Roma AS Roma 1
(2)
- 2
(2)
Real Madryt Real Madryt
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 3
(3)
- 0
(0)
Nimes Nimes
3
zobacz typy innych użytkowników
Sie 12, 2019
00:00 Goias Goias 1
(0)
- 0
(1)
Vasco Vasco
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 1
(1)
- 0
(1)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 FK Rostów FK Rostów 0
(1)
- 1
(0)
Samara Samara
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Cottbus Cottbus 0
(1)
- 2
(3)
Bayern Monachium Bayern Monachium
1
zobacz typy innych użytkowników
21:15 Vitoria Setubal Vitoria Setubal 1
(0)
- 0
(0)
Tondela Tondela
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 13, 2019
19:30 Dynamo Kijów Dynamo Kijów 1
(3)
- 0
(3)
Club Brugge Club Brugge
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 FC Kopenhaga FC Kopenhaga 2
(1)
- 0
(1)
Crvena Zvezda Crvena Zvezda
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam 2
(3)
- 0
(2)
PAOK Saloniki PAOK Saloniki
1
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus 1
(2)
- 0
(0)
Basaksehir Basaksehir
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 1
(3)
- 0
(4)
CFR Cluj CFR Cluj
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 FC Porto FC Porto 2
(2)
- 0
(3)
Krasnodar Krasnodar
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 14, 2019
18:00 Atromitos Atromitos 1
(0)
- 0
(2)
Legia Warszawa Legia Warszawa
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Guimaraes Guimaraes 2
(6)
- 0
(0)
Ventspils Ventspils
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Liverpool Liverpool 1
(1)
- 0
(1)
Chelsea FC Chelsea FC
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 15, 2019
19:00 Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor 2
(1)
- 1
(0)
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
1
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Apollon Apollon 1
(3)
- 0
(1)
Austria Wiedeń Austria Wiedeń
1
zobacz typy innych użytkowników
19:30 Trabzonspor Trabzonspor 2
(2)
- 1
(1)
Sparta Praga Sparta Praga
3
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 2
(1)
- 0
(0)
Antwerp FC Antwerp FC
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Braga Braga 1
(3)
- 0
(1)
Brondby Brondby
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Rangers FC Rangers FC 2
(3)
- 0
(1)
Midtjylland Midtjylland
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 16, 2019
19:30 Denizlispor Denizlispor 0
(2)
- 2
(0)
Galatasaray SK Galatasaray SK
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Bayern Monachium Bayern Monachium 2
(2)
- 0
(2)
Hertha Berlin Hertha Berlin
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Wisła Kraków Wisła Kraków 1
(4)
- 0
(0)
ŁKS Łódź ŁKS Łódź
1
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Olympique Lyon Olympique Lyon 2
(6)
- 0
(0)
Angers Angers
1
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Ath. Bilbao Ath. Bilbao 1
(1)
- 2
(0)
Barcelona Barcelona
0
zobacz typy innych użytkowników
Sie 17, 2019
15:00 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 2
(2)
- 0
(1)
Cracovia Cracovia
1
zobacz typy innych użytkowników
15:30 Borussia Dortmund Borussia Dortmund 3
(5)
- 0
(1)
Augsburg FC Augsburg FC
1
zobacz typy innych użytkowników
16:00 Southampton Southampton 0
(1)
- 1
(2)
Liverpool Liverpool
1
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Celta Vigo Celta Vigo 0
(1)
- 2
(3)
Real Madryt Real Madryt
1
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Nantes FC Nantes FC 1
(0)
- 0
(0)
Olympique Marsylia Olympique Marsylia
0
zobacz typy innych użytkowników
17:30 Arka Gdynia Arka Gdynia 1
(0)
- 2
(0)
Lech Poznań Lech Poznań
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Manchester City Manchester City 2
(2)
- 0
(2)
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Borussia Moenchengladbach Borussia Moenchengladbach 2
(0)
- 1
(0)
Schalke 04 Schalke 04
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Valencia Valencia 1
(1)
- 0
(1)
Real Sociedad Real Sociedad
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 2
(3)
- 0
(1)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
1
zobacz typy innych użytkowników
Sie 18, 2019
15:00 Piast Gliwice Piast Gliwice - Wisła Płock Wisła Płock
0
zobacz typy innych użytkowników
15:30 Eintrach Frankfurt Eintrach Frankfurt - Hoffenheim Hoffenheim
17:30 Chelsea FC Chelsea FC - Leicester Leicester
17:30 Legia Warszawa Legia Warszawa - Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin
17:30 Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
18:00 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa - Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa
19:00 Espanyol Espanyol - Sevilla Sevilla
21:00 Stade Rennes Stade Rennes - Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
22:00 Atletico Madryt Atletico Madryt - Getafe Getafe
22:00 Sporting CP Sporting CP - Braga Braga
Sie 19, 2019
18:00 Korona Kielce Korona Kielce - Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
19:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa - CSKA Moskwa CSKA Moskwa
19:00 Fenerbahce Fenerbahce - Gaziantep Gaziantep
21:00 Wolverhampton Wolverhampton - Manchester United Manchester United
Sie 20, 2019
20:45 Derby Derby - Bristol City Bristol City
21:00 CFR Cluj CFR Cluj - Slavia Praga Slavia Praga
21:00 APOEL APOEL - Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
21:00 LASK Linz LASK Linz - Club Brugge Club Brugge
Sie 21, 2019
02:30 Gremio Gremio - Palmeiras Palmeiras
20:45 Leeds Leeds - Brentford Brentford
21:00 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb - Rosenborg Rosenborg
21:00 Young Boys Young Boys - Crvena Zvezda Crvena Zvezda
21:00 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus - Krasnodar Krasnodar
Sie 22, 2019
20:00 Legia Warszawa Legia Warszawa - Rangers FC Rangers FC
20:00 AEK Ateny AEK Ateny - Trabzonspor Trabzonspor
20:30 Strasbourg Strasbourg - Eintrach Frankfurt Eintrach Frankfurt
20:45 Celtic Glasgow Celtic Glasgow - AIK AIK
20:45 Braga Braga - Spartak Moskwa Spartak Moskwa
21:00 Torino FC Torino FC - Wolverhampton Wolverhampton
Sie 23, 2019
20:00 Granada CF Granada CF - Sevilla Sevilla
20:30 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków Wisła Kraków
20:30 FC Koeln FC Koeln - Borussia Dortmund Borussia Dortmund
20:30 Genk Genk - Anderlecht Anderlecht
21:00 Aston Villa Aston Villa - Everton Everton
22:00 Levante Levante - Villareal Villareal
Sie 24, 2019
16:00 Manchester United Manchester United - Crystal Palace Crystal Palace
17:30 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
18:00 Parma Parma - Juventus Turyn Juventus Turyn
18:30 Liverpool Liverpool - Arsenal Arsenal
18:30 Schalke 04 Schalke 04 - Bayern Monachium Bayern Monachium
19:00 Real Madryt Real Madryt - Valladolid Valladolid
20:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Lech Poznań Lech Poznań
20:00 Benfica Benfica - FC Porto FC Porto
20:45 Fiorentina AC Fiorentina AC - Napoli Napoli
21:00 Celta Vigo Celta Vigo - Valencia Valencia
Sie 25, 2019
15:30 Bournemouth Bournemouth - Manchester City Manchester City
15:30 RB Lipsk RB Lipsk - Eintrach Frankfurt Eintrach Frankfurt
17:30 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur - Newcastle Newcastle
17:30 ŁKS Łódź ŁKS Łódź - Legia Warszawa Legia Warszawa
17:30 Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin - Piast Gliwice Piast Gliwice
18:00 Udinese Udinese - AC Milan AC Milan
19:00 Leganes Leganes - Atletico Madryt Atletico Madryt
20:45 Sampdoria Sampdoria - Lazio Rzym Lazio Rzym
21:00 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain - Toulouse Toulouse
21:00 Barcelona Barcelona - Betis Sevilla Betis Sevilla