Twoje typy

Statystyki

Statystyki

Poniżej wszystkie typy użytkownika MORDANIESZKLANKADKSLUBUSZANKA.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

Piłka Nożna
Lip 01, 2019
02:00 USA USA
(1)
-
(0)
Curacao Curacao
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Namibia Namibia
(1)
-
(4)
Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Republika Południowej Afryki Republika Południowej Afryki
(0)
-
(1)
Maroko Maroko
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Kenia Kenia
(0)
-
(3)
Senegal Senegal
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Tanzania Tanzania
(0)
-
(3)
Algieria Algieria
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 02, 2019
18:00 Benin Benin
(0)
-
(0)
Kamerun Kamerun
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Gwinea-Bissau Gwinea-Bissau
(0)
-
(2)
Ghana Ghana
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Angola Angola
(0)
-
(1)
Mali Mali
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Mauretania Mauretania
(0)
-
(0)
Tunezja Tunezja
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Anglia Kobiety Anglia Kobiety
(1)
-
(2)
USA Kobiety USA Kobiety
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 03, 2019
02:30 Brazylia Brazylia
(2)
-
(0)
Argentyna Argentyna
0
zobacz typy innych użytkowników
04:00 Haiti Haiti
(0)
-
(0)
Meksyk Meksyk
0
zobacz typy innych użytkowników
17:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
(1)
-
(1)
Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Holandia Kobiety Holandia Kobiety
(0)
-
(0)
Szwecja Kobiety Szwecja Kobiety
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 04, 2019
01:00 New York City New York City
(3)
-
(0)
Seattle Sounders Seattle Sounders
0
zobacz typy innych użytkowników
02:30 Chile Chile
(0)
-
(3)
Peru Peru
0
zobacz typy innych użytkowników
03:00 Jamajka Jamajka
(1)
-
(3)
USA USA
0
zobacz typy innych użytkowników
03:00 Houston Dynamo Houston Dynamo
(4)
-
(0)
New York Red Bulls New York Red Bulls
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 05, 2019
03:00 FC Dallas FC Dallas
(2)
-
(0)
DC United DC United
0
zobacz typy innych użytkowników
04:30 Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
(2)
-
(0)
Toronto FC Toronto FC
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Maroko Maroko
(1)
-
(1)
Benin Benin
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Uganda Uganda
(0)
-
(1)
Senegal Senegal
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 06, 2019
17:00 Anglia Kobiety Anglia Kobiety
(1)
-
(2)
Szwecja Kobiety Szwecja Kobiety
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
(2)
-
(3)
Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Nigeria Nigeria
(3)
-
(2)
Kamerun Kamerun
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Argentyna Argentyna
(2)
-
(1)
Chile Chile
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Egipt Egipt
(0)
-
(1)
Republika Południowej Afryki Republika Południowej Afryki
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 07, 2019
17:00 USA Kobiety USA Kobiety
(2)
-
(0)
Holandia Kobiety Holandia Kobiety
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Madagaskar Madagaskar
(2)
-
(2)
DR Kongo DR Kongo
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Atlanta United Atlanta United
(3)
-
(3)
New York Red Bulls New York Red Bulls
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Algieria Algieria
(3)
-
(0)
Gwinea Gwinea
0
zobacz typy innych użytkowników
22:00 Brazylia Brazylia
(3)
-
(1)
Peru Peru
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 08, 2019
00:30 New York City New York City
(0)
-
(1)
Portland Timbers Portland Timbers
0
zobacz typy innych użytkowników
03:00 Meksyk Meksyk
(1)
-
(0)
USA USA
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Mali Mali
(0)
-
(1)
Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Ghana Ghana
(1)
-
(1)
Tunezja Tunezja
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 09, 2019
17:00 Lech Poznań Lech Poznań
(2)
-
(0)
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
0
zobacz typy innych użytkowników
19:45 Sarajevo Sarajevo
(1)
-
(3)
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Suduva Suduva
(0)
-
(0)
Crvena Zvezda Crvena Zvezda
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Luzern Luzern
(1)
-
(1)
Crystal Palace Crystal Palace
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 10, 2019
18:00 Senegal Senegal
(1)
-
(0)
Benin Benin
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 BATE Borysów BATE Borysów
(1)
-
(1)
Piast Gliwice Piast Gliwice
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Ferencvaros Ferencvaros
(2)
-
(1)
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Young Boys Young Boys
(5)
-
(1)
Eintrach Frankfurt Eintrach Frankfurt
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Nigeria Nigeria
(2)
-
(1)
Republika Południowej Afryki Republika Południowej Afryki
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 11, 2019
02:30 Palmeiras Palmeiras
(1)
-
(0)
Internacional Internacional
0
zobacz typy innych użytkowników
02:30 Athletico PR Athletico PR
(1)
-
(1)
Flamengo Flamengo
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej
(1)
-
(1)
Algieria Algieria
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Europa FC Europa FC
(0)
-
(0)
Legia Warszawa Legia Warszawa
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 DAC 1904 Dunajská Streda DAC 1904 Dunajská Streda
(1)
-
(1)
Cracovia Cracovia
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Madagaskar Madagaskar
(0)
-
(3)
Tunezja Tunezja
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 12, 2019
01:00 Cruzeiro Cruzeiro
(3)
-
(0)
Atletico-MG Atletico-MG
0
zobacz typy innych użytkowników
18:30 Salzburg Salzburg
(3)
-
(1)
Feyenoord Feyenoord
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Arsienał Tuła Arsienał Tuła
(1)
-
(1)
Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Luzern Luzern
(1)
-
(3)
Eintrach Frankfurt Eintrach Frankfurt
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Heart of Midlothian FC Heart of Midlothian FC
(1)
-
(1)
Dundee Utd Dundee Utd
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 13, 2019
03:00 Houston Dynamo Houston Dynamo
(1)
-
(3)
Los Angeles FC Los Angeles FC
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
(1)
-
(0)
Sochi Sochi
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb
(1)
-
(0)
Rijeka Rijeka
0
zobacz typy innych użytkowników
20:30 Piast Gliwice Piast Gliwice
(1)
-
(3)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
0
zobacz typy innych użytkowników
22:00 Fortaleza Fortaleza
(2)
-
(0)
Avai Avai
0
zobacz typy innych użytkowników
22:00 Gremio Gremio
(2)
-
(1)
Vasco Vasco
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 14, 2019
16:00 Flamengo Flamengo
(6)
-
(1)
Goias Goias
0
zobacz typy innych użytkowników
18:00 Senegal Senegal
(0)
-
(0)
Tunezja Tunezja
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Włochy u19 Włochy u19
(0)
-
(3)
Portugalia u19 Portugalia u19
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Algieria Algieria
(2)
-
(1)
Nigeria Nigeria
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Athletico PR Athletico PR
(1)
-
(0)
Internacional Internacional
0
zobacz typy innych użytkowników
21:55 Seattle Sounders Seattle Sounders
(2)
-
(1)
Atlanta United Atlanta United
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 15, 2019
00:00 Chapecoense-SC Chapecoense-SC
(1)
-
(2)
Atletico-MG Atletico-MG
0
zobacz typy innych użytkowników
00:30 New York Red Bulls New York Red Bulls
(2)
-
(1)
New York City New York City
0
zobacz typy innych użytkowników
16:45 Norwegia u19 Norwegia u19
(1)
-
(1)
Irlandia u19 Irlandia u19
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Czechy u19 Czechy u19
(0)
-
(3)
Francja u19 Francja u19
0
zobacz typy innych użytkowników
19:00 Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa
(1)
-
(1)
Kazań Kazań
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 16, 2019
01:00 Fluminense Fluminense
(1)
-
(1)
Ceara Ceara
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
(2)
-
(1)
Suduva Suduva
0
zobacz typy innych użytkowników
21:30 Porto FC Porto FC
(1)
-
(0)
Fulham Fulham
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 17, 2019
02:10 Gimnasia Mendoza Gimnasia Mendoza
(1)
-
(1)
River Plate River Plate
0
zobacz typy innych użytkowników
16:45 Portugalia u19 Portugalia u19
(1)
-
(1)
Hiszpania u19 Hiszpania u19
0
zobacz typy innych użytkowników
19:30 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
(2)
-
(3)
Ferencvaros Ferencvaros
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 Piast Gliwice Piast Gliwice
(1)
-
(2)
BATE Borysów BATE Borysów
0
zobacz typy innych użytkowników
20:00 CFR Cluj CFR Cluj
(3)
-
(1)
FC Astana FC Astana
0
zobacz typy innych użytkowników
20:45 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
(2)
-
(1)
Sarajevo Sarajevo
0
zobacz typy innych użytkowników
21:00 Tunezja Tunezja
(0)
-
(1)
Nigeria Nigeria
0
zobacz typy innych użytkowników
Lip 18, 2019
02:30 Internacional Internacional - Palmeiras Palmeiras
02:30 Flamengo Flamengo - Athletico PR Athletico PR
05:00 Arsenal Arsenal - Bayern Monachium Bayern Monachium
19:00 Cracovia Cracovia - DAC 1904 Dunajská Streda DAC 1904 Dunajská Streda
19:00 Irlandia u19 Irlandia u19 - Francja u19 Francja u19
21:00 Legia Warszawa Legia Warszawa - Europa FC Europa FC
Lip 19, 2019
17:00 Monaco Monaco - Everton Everton
18:00 Arka Gdynia Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
20:30 ŁKS Łódź ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
21:00 Senegal Senegal - Algieria Algieria
21:15 Porto FC Porto FC - Betis Sevilla Betis Sevilla
Lip 20, 2019
02:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Liverpool Liverpool
13:30 Manchester United Manchester United - Inter Mediolan Inter Mediolan
15:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Korona Kielce Korona Kielce
16:00 Vasco Vasco - Fluminense Fluminense
17:30 Wisła Kraków Wisła Kraków - Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
19:00 Hiszpania u19 Hiszpania u19 - Włochy u19 Włochy u19
20:00 Piast Gliwice Piast Gliwice - Lech Poznań Lech Poznań
20:30 FK Rostów FK Rostów - Spartak Moskwa Spartak Moskwa
Lip 21, 2019
00:00 Arsenal Arsenal - Fiorentina AC Fiorentina AC
02:00 Bayern Monachium Bayern Monachium - Real Madryt Real Madryt
13:30 Juventus Turyn Juventus Turyn - Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
15:00 Zagłebie Lubin Zagłebie Lubin - Cracovia Cracovia
16:00 Botafogo RJ Botafogo RJ - Santos Santos
17:30 Legia Warszawa Legia Warszawa - Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
18:00 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa - Kazań Kazań
21:00 Corinthians Corinthians - Flamengo Flamengo
Lip 22, 2019
00:00 Avai Avai - Goias Goias
00:00 Sevilla Sevilla - Liverpool Liverpool
03:30 Seattle Sounders Seattle Sounders - Portland Timbers Portland Timbers
18:00 Wisła Płock Wisła Płock - Górnik Zabrze Górnik Zabrze
18:30 Fenerbahce Fenerbahce - VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg